Niet-dierlijke Softgel Inkapselingsmachine Voor 50000 - 70000 Capsules / U
Plantaardige Gelatine Softgel Inkapselingsmachine Voor 50000 - 70000 Capsules / U
| Productnaam | Soft Capsule Vulmachine | Stroomverbruik | 13 kW |
| Besturingsmodus | PLC+Touchscreen | Zuigernummers | 12 |
| Afmetingen | 880X2200X2000mm | Doserafwijking | < ±2% |
De S407 Softgel Inkapselingsmachine is ontwikkeld op basis van de S406 softgel inkapselingsmachine. De lengte van de matrijsrol is 20 mm langer. Het combineert de voordelen van buitenlandse apparatuur en de eisen van klanten, met de behoeften en de grootste voordelen van klanten als uitgangspunt. Naast de kenmerken van de S406 heeft het de volgende kenmerken. De S407 maakt gebruik van PLC-bediening, wat de bediening gemakkelijker maakt. De rotatiesnelheid van de matrijsrol kan worden geregeld tussen 0 en 7 tpm, zodat gebruikers de meest geschikte rotatiesnelheid kunnen kiezen op basis van gegevens van verschillende materialen en technieken. De droogcyclus wordt centraal geregeld door de PLC, zodat gebruikers de cyclustijd gemakkelijk kunnen instellen. De tuimeldroger is ontworpen met een apparaat om operators eraan te herinneren zich goed voor te bereiden bij het lossen. De S407 kan de functie van statistische overzichten en afdrukken realiseren. De smeeroliepomp van het machineaandrijfsysteem wordt alleen door de motor aangedreven, wat de smeerprestaties aanzienlijk verbetert wanneer de hoofdapparatuur op zeer lage snelheid draait. Tegelijkertijd kan het machinevibraties verminderen, de revisietijd van de machine verlengen en investeringen voor gebruikers besparen.
Het is voornamelijk voor softgelproductiebedrijven en farmaceutische bedrijven en universiteiten.
| Model | S407 |
| Matrijsrol | Φ103X172mm |
| Matrijsrolsnelheid | 0~7 tpm |
| Zuigernummers | 12 |
| Totale afmeting | 880X2200X2000mm |
| Gewicht | 1200 kg |
| Stroomverbruik | 13 kW |
| Besturingsmodus | PLC+Touch Screen |
| Uitvoeringspercentage | 8#OV 50000-70000 stuks/uur voor dierlijke gelatine 8#OV 30000-50000 stuks/uur voor diervrije gelatine |
Soft capsule/softgel productiemachine, paintball productiemachine, Tuimeldroogmachine, gelatine smeltvat