| Productnaam | R&D type softcapsule machine | Aandrijftype | Elektrisch |
| Capaciteit | 22800 stuks/uur, 4 omw/min | Materiaal | Roestvrij staal |
| Toepassing | Voedsel, farmaceutisch, softgel machine | Capsulevorm | OV, OB, etc. |
Softgel encapsulatiemachine kan olie, mengselsuspensie en pasty massa kwantitatief in de capsule injecteren om allerlei softgel-encapsulaties te vormen met verschillende maten, vormen en kleuren. Vanwege de voordelen van snelle desintegratie, gemakkelijk oraal in te nemen, moeilijk te oxideren, gemakkelijk op te slaan en mee te nemen, wordt de softgel-encapsulatie door steeds meer klanten verwelkomd. Vanwege de hoge productiviteit, nauwkeurige dosering, stabiele kwaliteit, hoge afgewerkte productratio, wordt het begunstigd door steeds meer fabrikanten en gebruikt in de gebieden van geneeskunde, gezondheidsproducten, cosmetica en paintball, enz.
Deze machine wordt veel gebruikt in laboratoria en voor kleinschalige productie.
Het wordt veel gebruikt in de farmaceutische, cosmetische en voedingsindustrie.
| Model | S403 |
| Matrijzenrolmaat | Ø80X100mm |
| Matrijzenrolsnelheid | 0~5rpm |
| Totale afmeting | 1250×400×2300mm |
| Gewicht | 600kg |
| Voeding | 380V/240V, 50/60HZ |
| Vermogen hoofdmotor | 1.1kw |
| Vermogen hoofd machine | 3kw |
|
S403 R&D softgel encapsulatiemachine
|
|||
| Vorm | Capsules/uur | ||
| 2 omw/min | 3 omw/min | 4 omw/min | |
| 5#OV | 12600 | 18900 | 25200 |
| 8#OV | 11400 | 17100 | 22800 |
| 10#OV | 8640 | 12960 | 17280 |
| 11#OB | 7200 | 10800 | 14400 |
| 16#OB | 6840 | 10260 | 13680 |
| 20#OB | 6480 | 9720 | 12960 |
| 24#OB | 6120 | 9180 | 12240 |
| Paintball | 7200 | 10800 | 14400 |
| 6#rond | 14280 | 21420 | 28560 |