| Productnaam | Automatische softgel/capsule-maakmachine | Aandrijftype | Elektrisch |
| Capaciteit | 22800 stuks/uur, 4 omw/min | Materiaal | Roestvrij staal |
| Toepassing | Voedsel, farmaceutisch, maken van softgels/capsules | Capsulevorm | OV, OB, etc. |
De S403 R&D softgel-maakmachine/softcapsule-maakmachine is een experimentele softcapsulemachine die speciaal is ontworpen voor de R&D-afdeling van laboratoria, farmaceutische fabrieken in universiteiten en onderzoeksinstituten voor plantgezondheidsproducten.
Gietcilinder Vormt de juiste dikte van de gelatineband op het oppervlak van de gekoelde gietcilinder Waterkoelsysteem TIR-vlakheid 0,03’ (Total Inch Run-out)
Het is voornamelijk voor bedrijven die softgels en paintballs maken en farmaceutische bedrijven, vooral voor de R&D-afdeling van laboratoria, farmaceutische fabrieken in universiteiten en onderzoeksinstituten voor plantgezondheidsproducten. Het is ook geschikt voor cosmetische fabrikanten, zoals badparels en collageencapsules.
| Model | S403 |
| Matrijsrolmaat | Ø80X100mm |
| Matrijsrolsnelheid | 0~5rpm |
| Totale afmeting | 1250×400×2300mm |
| gewicht | 600kg |
| Voeding | 380V/240V, 50/60HZ |
| Vermogen van de hoofdmotor | 1.1kw |
| Vermogen van de hoofdunit | 3kw |
| S403 R&D softgel-inkapselingsmachine | |||
| Vorm | Capsules/uur | ||
| 2 omw/min | 3 omw/min | 4 omw/min | |
| 5#OV | 12600 | 18900 | 25200 |
| 8#OV | 11400 | 17100 | 22800 |
| 10#OV | 8640 | 12960 | 17280 |
| 11#OB | 7200 | 10800 | 14400 |
| 16#OB | 6840 | 10260 | 13680 |
| 20#OB | 6480 | 9720 | 12960 |
| 24#OB | 6120 | 9180 | 12240 |
| Paintball | 7200 | 10800 | 14400 |
| 6#rond | 14280 | 21420 | 28560 |
Softgel-maakmachine, Softcapsule-maakmachine, Softcapsule-inkapselingsmachine, Softgel-machine, Softcapsule-productiemachine, Softgel-productiemachine, Softgel-maakapparatuur