0.5KW Softgel Bovine Source Gelatin Halal Verstelbare rolsafstand
Een snelle detail
| Productnaam | Softe capsule/Paintball sorteermachine | Merknaam | Ik heb je vermoord. |
| Toepassing | Fabrikanten van softgel/softcapsule | Model | KSM-6 |
| Materiaal | 304 SUS | Capaciteit | Maximaal 300000 |
Productbeschrijving
Het is geschikt voor het sorteren van ronde, langwerpige, ovale, buisvormige capsules.Het is geschikt voor het sorteren van de bolvormige softgel., cilindrische, ovale, buisvormige roterende lichaam vorm. zachte capsule sorteermachine kan worden gebruikt in de farmaceutische, gezondheid voedsel, cosmetica, paintball industrie zachte capsule producten.
Het kan ook geschikt zijn voor het sorteren van paintball, pillen en tabletten, enz. De KSM-6-sortmachine is uitgerust met 6 sorteringsrollers.
Beijing Kun You Pharmatech Co., Ltd levert en verkoopt niet alleen de zachte capsule sorteermachine, maar levert ook het prijsonderzoek en de naverkoopservice.
Toepassing
Het wordt hoofdzakelijk gebruikt in de farmaceutische, gezondheidsvoedingsmiddelen, cosmetica en paintball industrie.
Specificatie
| Model | KSM-6 |
| Sorteren Roller Qty. | 6 Paren |
| Capaciteit (pcs/uur) | Maximaal 300.000 |
| Precisie | ±0,1 mm |
| Sortingsgrensgrootte | 0-25 mm |
| Afmeting | 1650 × 1000 × 1750 |
| Energieverbruik | 0.5 kW |
| Stroomvoorziening | 220v/380v/415v 50Hz/60Hz |
Concurrentievoordelen
Het is handig om de afstand van de roller aan te passen
Laag energieverbruik, energiebesparing
Een transportband om pillen te transporteren en we hebben ook trillingen om capsules te transporteren.
Laag geluid
Hign Precision met rolbal en schroefontwerp
afstand van de afscheidingsautoadjuteerbare
Abb Motor en trillingen
PLC-touchscreen, beschikbaar in gesloten taal
afstand van de roller en de hoek die moet worden aangepast
Voldoen aan de GMP en gebruik voor levensmiddelen
Sorteermachine voor tabletten, Sorteerapparatuur, Sorteer capsules voor farmaceutische producten, Sorteer paintballs.