| Materiaal | roestvrij staal |
|---|---|
| Applicatie | Het maken van softgelcapsules |
| Gebruik | capsule-vulmachine |
| Type | Automatische verpakkingsmachine |
| MAAT | 2100*980*1200 |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 30-90 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 30 Reeks/Reeksen per Jaar |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 30-90 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 30 Reeks/Reeksen |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 20-60 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 30 Reeks/Reeksen |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 60-90 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 30 Reeks/Reeksen per Jaar |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 30-60 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Merknaam | Kunyou |
| Sollicitatie | Medisch |
|---|---|
| Type | Vulmachine |
| After-sales service verleend | Ingenieurs beschikbaar voor het onderhoud van machines in het buitenland |
| Gewicht | 1300 kg |
| Verpakkingstype | Capsule |
| Type | Vulapparatuur |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Gewicht | 900 kg |
| Spanning | 220V/380V |
| Automatische rangschikking | Automatisch |
| Sollicitatie | Medisch |
|---|---|
| Type | Vulmachine |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Gedreven soort | Elektrisch |
| Automatisch cijfer | Automatisch |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 20-60 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 30 Reeks/Reeksen |
| Plaats van herkomst | China, Peking |