| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 30-60 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Merknaam | Kunyou |
| Type | Inkapseldmachine |
|---|---|
| Applicatie | Capsule |
| After-sales service verleend | Ingenieurs beschikbaar voor het onderhoud van machines in het buitenland |
| Garantie | 12 maanden |
| Spanning | driefasig 380v, AC220V 50HZ |
| Applicatie | Productie van softgelcapsules |
|---|---|
| Materiaal | RVS304/316 |
| hoofdstad | 100.000 capsules per uur |
| Sterven rol | 10 inch |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 30-90 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 30 Reeks/Reeksen per Jaar |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Materiaal | Vlekkeloos staal |
|---|---|
| Verpakking Details | Houten kooien |
| Levertijd | 30 DAGEN NA BETALING |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 30SETS PER JAAR |
| Merk | Kun jij |
|---|---|
| Maat | 6-8Roller |
| Trefwoord | Capsulesorteermachine |
| Toepassen | De soort en inspecteert Capsules voor Tekorten of Inconsistentie |
| Nauwkeurigheid | 0,02 mm |
| Materiaal | SS316L |
|---|---|
| Elektrisch | 220V/380/415V |
| Capaciteit | Klein en R&D |
| Gebruik | Paintball & capsule |
| Dienst | Technion beschikbaar |
| Materiaal | SS316 |
|---|---|
| After-sales service verleend | Installatie in het veld |
| Gewicht | 1800 kg |
| Automatische rangschikking | automatisch |
| Gedreven type | Elektrisch |
| Type | Softgel-inkapselingsmachine |
|---|---|
| Applicatie | Softgel |
| After-sales service verleend | Ingenieurs beschikbaar voor het onderhoud van machines in het buitenland |
| Capaciteit | 15000-21000 GRAIN/HOUR |
| Materiaal | 304/316L roestvrij staal |
| Type | Vulapparatuur |
|---|---|
| Sollicitatie | Capsule, vloeistof |
| After-sales service verleend | Ingenieurs beschikbaar voor het onderhoud van machines in het buitenland |
| Capaciteit | 15000-21000 GRAIN/HOUR |
| Productnaam | Inkapseldmachine |