| After-sales service verleend | Ingenieurs beschikbaar voor het onderhoud van machines in het buitenland |
|---|---|
| Applicatie | voor zachte gelatine-inkapselingsmachine |
| Materiaal | 304/316L roestvrij staal |
| Capaciteit | 200-400 kg |
| Oorsprong | China |
| Applicatie | Vloeistof |
|---|---|
| Type | smelttank, gelatinsmelter |
| Materiaal | 304/316L roestvrij staal |
| Capaciteit | Aangepast |
| Productnaam | Gelatine smelttank |
| Materiaal | roestvrij staal |
|---|---|
| Applicatie | Softgel capsule |
| Elektriciteit | 220/380/415V |
| Stroom | 7,5-20 kW |
| Capaciteit | 60 tot en met 1500 l |
| Applicatie | Gelatien smeltbak |
|---|---|
| Functie | Smelttank, multifunctionele |
| Werktemperatuur | 100 graden |
| Kracht van roermotor | 7.5 kW-12 kW |
| Druk | <0,9 MPa |
| Naam | Galt smelttank |
|---|---|
| Productie | Vloeistof en gel |
| Mixer | Geanswilie |
| Capaciteit | 300-1500L |
| Verwarming | TEM -behoud |
| Materiaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Functie | gelatine smelten |
| Applicatie | Softgel -inkapseldapparaat |
| Verpakking Details | Houten kooien |
| Levertijd | 3 weken |
| Applicatie | Vloeistof, water |
|---|---|
| Type | Verwarmingsmachine |
| Materiaal | 304/316L roestvrij staal |
| Capaciteit | 350L |
| Oorsprong | China |
| Materiaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Functie | hydraulische tank |
| Applicatie | gelatin mengen |
| Verpakking | Houten kist |
| Verpakking Details | Houten kooien |
| Materiaal | SUS304 |
|---|---|
| Kleur | Zilver |
| Verpakking Details | Houten kooien |
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 30 Reeks/Reeksen per maand |
| Plaats van herkomst | China, Peking |