| Toepassing | Capsule |
|---|---|
| kenmerk | Volledig automatisch |
| Capaciteit | 15000-18000 capsules/h (8#-Ovaal |
| Sleutelwoord | De Machine van capsulesoftgel |
| Materiaal | van roestvrij staal |
| Application | softgel manufacturing |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | More than 5 Years |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |
| Application | Painball production line |
|---|---|
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | More than 5 Years |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |
| Name | softgel encapsulation machine |
| Applicatie | Paintballproductielijn |
|---|---|
| Service na verkoop verleend | Ingenieurs beschikbaar voor het onderhoud van machines in het buitenland |
| Garantie | Meer dan 5 jaar |
| Capaciteit | 0,68 "paintball 8000 stcs/uur |
| Naam | Softgel -inkapseldapparaat |
| Materiaal | SS316 |
|---|---|
| Capaciteit | 100.000 capsules/uur 8#OV |
| Sterven rol | 150*250 |
| Sollicitatie | olie&crème |
| Kapselvorm | Als vereiste |
| Naam | capsule-vulmachine |
|---|---|
| Capaciteit | 120.000 capsules per uur bij 4 tpm |
| Sterven rol | 150 x 250 mm |
| Stroom | 13,5 kW |
| vegl | Beschikbaar |
| Vormmodus | Plastic spuitmal |
|---|---|
| Productmateriaal | Koper, aluminium, meerdere materialen |
| Holte | Multi |
| Ontwerpsoftware | PROE, UG, CAD, SOLIDWORKS |
| Productnaam | Vloeibare siliconenvorm die rubber maakt voor compressie |
| Voeding | 380V/220v |
|---|---|
| Stroomverbruik | 1,5 kW |
| Gietvorm | geen schimmel |
| Dienst | Technion beschikbaar |
| certificaat | ISO9001 |
| Materiaal | Niet Dierlijk gel |
|---|---|
| Oorsprong | China, Beijing. |
| Machinemateriaal | SS316 |
| Capaciteit | R&D-80000per uur |
| gebruik | capsule zoals canabisolie |
| Application | Capsule |
|---|---|
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |
| Material | Stainless Steel |