| Applicatie | Softgel -verpakking |
|---|---|
| Verpakkingsmateriaal | fles |
| Certificering | CE,ISO9001 |
| Automatische rangschikking | automatisch |
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | SS316/304 |
|---|---|
| Stroom | 1,5 kW |
| MAAT | 282*526 |
| Garantie | 1 jaar |
| Gat | 4-8 mm |
| Materiaal | SS316/304 |
|---|---|
| Stroom | 1,5 kW |
| MAAT | 282*526 |
| Garantie | 1 jaar |
| Gat | 4-8 mm |