| Materiaal | SS316 |
|---|---|
| Versnellingsbak | Naai spot Chage |
| Elektrisch deel | Seimens |
| Purnel | PLC-besturing |
| Standaard | CE |
| Materiaal | SS316 |
|---|---|
| Versnellingsbak | Naai spot Chage |
| Elektriciteit | Seimens |
| Purnel | PLC-besturing |
| Standaard | CE |
| Materiaal | RVS304/316 |
|---|---|
| Capaciteit | 300.000-400.000 capsules per uur |
| rol | 6-8 |
| Converter | Beschikbaar |
| Controle | PLC |
| Materiaal | RVS304/316 |
|---|---|
| Maat | 6-8Roller |
| Capaciteit | 150,000-200,000/H |
| Controle | AUTO |
| Precisie | 0,02 mm |
| material | SUS |
|---|---|
| capacity | 200000-300,000/H |
| Brand | Kunyou |
| electric | 220/380 |
| Certificate | CE |
| Materiaal | RVS304/316 |
|---|---|
| Maat | 6-8Roller |
| Capaciteit | 150,000-200,000/H |
| Controle | Auto |
| Precisie | 0,02 mm |
| Materiaal | SS304 |
|---|---|
| Merk | Kun jij |
| Sollicitatie | bladeren, capsules, paintball, fruit |
| gatgrootte | 2-8 mm |
| Gebruik | Farmaceutisch, voedsel |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 20-60 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 30 Reeks/Reeksen |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 30-90 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 15 Reeks/Reeksen per jaar |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Materiaal | SS316 |
|---|---|
| Applicatie | Inkapseling |
| certificaat | CE |
| Warantee | 1 jaar |
| Capaciteit | 100.000 capsules |