0.5KW Softgel Bovine Source Gelatin Capsule Verstelbare rolsafstand sorteermachine
Een snelle detail
| Productnaam | Softe capsule/Paintball sorteermachine | Merknaam | Ik heb je vermoord. |
| Toepassing | Fabrikanten van softgel/softcapsule | Model | KSM-6 |
| Materiaal | 304 SUS | Capaciteit | Maximaal 300000 |
Productbeschrijving
Het is geschikt voor het sorteren van ronde, langwerpige, ovale, buisvormige capsules.Het is geschikt voor het sorteren van de bolvormige softgel., cilindrische, ovale, buisvormige roterende lichaam vorm. zachte capsule sorteermachine kan worden gebruikt in de farmaceutische, gezondheid voedsel, cosmetica, paintball industrie zachte capsule producten.Het kan ook geschikt zijn voor het sorteren van paintballDe KSM-6 is uitgerust met 6 sorteerrollers.
Beijing Kun You Pharmatech Co., Ltd levert en verkoopt niet alleen de zachte capsule sorteermachine, maar levert ook het prijsonderzoek en de naverkoopservice.
Toepassing
Het wordt hoofdzakelijk gebruikt in de farmaceutische, gezondheidsvoedingsmiddelen, cosmetica en paintball industrie.
Specificatie
| Model | KSM-6 |
| Sorteren Roller Qty. | 6 Paren |
| Capaciteit (pcs/uur) | Maximaal 300.000 |
| Precisie | ±0,1 mm |
| Sortingsgrensgrootte | 0-25 mm |
| Afmeting | 1650 × 1000 × 1750 |
| Energieverbruik | 0.5 kW |
| Stroomvoorziening | 220v/380v/415v 50Hz/60Hz |
Concurrentievoordelen
Sorteermachine voor tabletten, Sorteerapparatuur, Sorteer capsules voor farmaceutische producten, Sorteer paintballs.