| Name | Capsule Filling Machine |
|---|---|
| Capacity | 120,000 Capsules Per hour@4rpm |
| Die Roll | 150*250mm |
| Power | 13.5 |
| Verpakking Details | Houten kooien |
| Name | Capsule Filling Machine |
|---|---|
| Capacity | 120000 Capsules Per hour@4rpm |
| Die Roll | 150*250mm |
| Power | 13.5kw |
| vegl | avaliable |
| Materiaal | SS304 |
|---|---|
| Capaciteit | 14400 ballen/u |
| Dienst | Technion beschikbaar |
| Garantie | 1 jaar |
| Recept | Bevallen |
| Application | Paintball Production |
|---|---|
| Type | Paintball Production Line |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Material | SUS304/316L |
| Product name | Small Automatic Micro Fish Oil Paintball Softgel Encapsulation Machine |
| Application | softgel manufacturing |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |
| Applicatie | softgel vervaardigend |
|---|---|
| Type | softgel-inkapseling |
| Service na verkoop verleend | Ingenieurs beschikbaar voor het onderhoud van machines in het buitenland |
| Garantie | 1 jaar |
| Capaciteit | 15000-18000 capsules/h (8#-Ovaal |
| Material | SS |
|---|---|
| Size | 580*600 |
| Electric | Seimens |
| Warantee | 1 year |
| Guide Block | PPE |
| Sollicitatie | Productie van softgel capsules |
|---|---|
| Materiaal | SS304/316 |
| capaciteit | 100, 000 capsules per uur |
| Gedrukt | 10 inch |
| Garantie | 1 jaar |
| Applicatie | Vloeistof |
|---|---|
| Type | Vulapparatuur |
| Garantie | 1 jaar |
| Controle | PLC |
| Gezondheidszorg | zachte gelatine capsule |
| Materiaal | SS316 |
|---|---|
| Applicatie | Inkapseling |
| certificaat | CE |
| Warantee | 1 jaar |
| Capaciteit | 100.000 capsules |