| Materiaal | SS304 |
|---|---|
| Vulmateriaal | Capsule, tablet. |
| Garantie | 1 jaar |
| Merk | Kun jij |
| After-sales service verleend | Ingenieurs beschikbaar voor het onderhoud van machines in het buitenland |
| Materiaal | SS304 |
|---|---|
| Vulmateriaal | paintball |
| Capaciteit | 10bag/min |
| Tas | 500 paintball |
| Garantie | 1 jaar |
| Sollicitatie | paintball-inspectiemachine |
|---|---|
| After-sales service verleend | Ingenieurs beschikbaar voor het onderhoud van machines in het buitenland |
| Functie | paintball verpakking |
| Stroom | Wisselstroom 220 V 50 Hz 1,5 kW |
| Controle | HMI |
| Sollicitatie | Medisch |
|---|---|
| Verpakkingsmateriaal | fles |
| Certificering | CE,ISO9001 |
| Automatische rangschikking | Automatisch |
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | SS304 |
|---|---|
| Vulmateriaal | paintball |
| Capaciteit | 10bag/min |
| Tas | 500 paintball |
| Garantie | 1 jaar |
| Material | SS304/316 |
|---|---|
| Capacity | 30000 per hour for paintball |
| capacity2 | 100,000 capsule for 8oval size |
| Technion Installation | Avaliable |
| Die Roll | Manufacture by us |
| Type | Vulmachine |
|---|---|
| Sollicitatie | Voedsel |
| Spanning | 220 V 50 Hz |
| Automatisch cijfer | Automatisch |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Sollicitatie | Medisch |
|---|---|
| Verpakkingsmateriaal | fles |
| Certificering | CE,ISO9001 |
| Automatische rangschikking | Automatisch |
| Garantie | 1 jaar |
| Sollicitatie | Medisch |
|---|---|
| Verpakkingsmateriaal | fles |
| Certificering | CE,ISO9001 |
| Automatische rangschikking | Automatisch |
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | SS304/SS316 |
|---|---|
| Functie | grootte-vorm sorteren |
| Capaciteit | 300000 per uur |
| Grootte van de rol | Verstelbaar |
| Capsule-formaat | 0-2 cm |