| Material | SS316 |
|---|---|
| Size Dia | 900 |
| Size Length | 1010 |
| Control | PLC |
| Brand | Kunyou |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Size Dia | 730 |
| Size Length | 1010 |
| Control | PLC |
| Brand | Kunyou |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Size Dia | 900 |
| Size Length | 1010 |
| Control | PLC |
| Brand | Kunyou |
| Matriaal- | RVS304/316 |
|---|---|
| Capaciteit | 50 kg elke mand |
| Garantie | 1 jaar gratis |
| Dienst | Technion beschikbaar |
| Merk | Kun jij |
| Material | SUS |
|---|---|
| Size | 580*600mm |
| Shape | Net |
| Scree | PLC/Touch |
| Drying Methods | By air |
| Materiaal | Zus |
|---|---|
| Maat | 580*600 mm |
| Vorm | Netto |
| Schreeuw. | PLC/Touch |
| Droogmethoden | Door luchtslag |
| Materiaal | SS316 |
|---|---|
| Maat | 5001030mm |
| Capaciteit | 15-50kg/Per mand |
| Stroom | Lucht |
| Verwarming | Geanswilie |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Size | 500-1030mm |
| Capacity | 15-50kg/Per basket |
| Flow | Air |
| Heating | Avaliable |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 30-60 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Merknaam | Kunyou |
| Material | SS316/304 |
|---|---|
| power | 1.5kw |
| Size | 282*526 |
| Warrantee | 1 year |
| Hole | 4-8mm |