| Toepassing | Capsule |
|---|---|
| snelheid | 5rpm |
| Capaciteit | 15000-18000 capsules/h (8#-Ovaal |
| Sleutelwoord | De Machine van capsulesoftgel |
| Materiaal | van roestvrij staal |
| Materiaal | SS304 |
|---|---|
| Capaciteit | 7000/H |
| Spanning | 220V/380V |
| Afdrukapparaat | Geanswilie |
| Grondstof | Geanswilie |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Capacity | 7000/h |
| Voltage | 220V/380V |
| Print device | Avaliable |
| Raw material | Avaliable |
| Materiaal | SS304 |
|---|---|
| Capaciteit | 7000/H |
| Spanning | 220V/380V |
| Afdrukapparaat | Beschikbaar |
| Grondstof | Beschikbaar |
| Materiaal | SS304 |
|---|---|
| Capaciteit | 7000/H |
| Spanning | 220V/380V |
| Afdrukapparaat | Beschikbaar |
| Grondstof | Beschikbaar |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 30-90 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 30 Reeks/Reeksen per Jaar |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| material | SS316 |
|---|---|
| Capacity | 100,000 |
| Warranty | 1 Year |
| Control | PLC+touch Screen |
| Electeic | Seimens |
| Material | SS316/304 |
|---|---|
| power | 1.5kw |
| Size | 282*526 |
| Warrantee | 1 year |
| Hole | 4-8mm |
| Material | SS |
|---|---|
| Brand | Kunyou |
| Service | Teachnion Avaliable |
| Warantee | 1 year |
| Die toll | 4.6.10inches |
| Materiaal | Ss |
|---|---|
| Merk | Kun jij |
| Dienst | Teachnion Beoordeelbaar |
| Warantee | 1 jaar |
| Die tol | 4.6.10 inches |