| Materiaal | 304/316 |
|---|---|
| Bovenkant | Flat / Nut Lock |
| Observatiegat | Bevatten |
| Vacuüm | Bevatten |
| De ontlaadmethode | Luchtpers |
| Materiaal | SUS304 |
|---|---|
| Kleur | Zilver |
| Verpakking Details | Houten kooien |
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Materiaal | SUS304/316 |
|---|---|
| Kleur | Zilver |
| Stroom | 0,7,5-11 kW |
| MAAT | 100-300Lverplaatsbaar |
| Verwarming | elektrisch |
| Materiaal | SS316/304 |
|---|---|
| Stroom | 1,5 kW |
| MAAT | 282*526 |
| Garantie | 1 jaar |
| Gat | 4-8 mm |
| Materiaal | PBE |
|---|---|
| Kleur | Verscheidene |
| Certificering | Avaliable |
| Veilig | Voedselkwaliteit |
| Maat | 75*55*5cm |
| Materiaal | PBE |
|---|---|
| Kleur | Verscheidene |
| Certificering | Avaliable |
| Veilig | Voedselkwaliteit |
| Maat | 75*55*5cm |
| Materiaal | PBM |
|---|---|
| Kleur | Verscheidene |
| Certificering | Avaliable |
| Veilig | voedselkwaliteit |
| MAAT | 75*55*5cm |
| Materiaal | PBM |
|---|---|
| Kleur | Verscheidene |
| Certificering | Avaliable |
| Veilig | voedselkwaliteit |
| MAAT | 75*55*5cm |
| Materiaal | PP/ABS |
|---|---|
| Kleur | Verscheidene |
| Certificering | Avaliable |
| Veilig | Voedselkwaliteit |
| Maat | 758*608*40 mm |
| Materiaal | PBM |
|---|---|
| Kleur | Verscheidene |
| Certificering | Avaliable |
| Veilig | voedselkwaliteit |
| MAAT | 75*55*5cm |