| Sollicitatie | Paintballproductie |
|---|---|
| Type | Paintballproductielijn |
| After-sales service verleend | Ingenieurs beschikbaar voor het onderhoud van machines in het buitenland |
| Garantie | 1 jaar |
| Productnaam | softgel inkapselend machine |
| Materiaal | SS316 |
|---|---|
| DIENST | Technion beschikbaar |
| Warantee | 1 jaar |
| Controle | PLC |
| MAAT | 580*600 |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 20-60 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 30 Reeks/Reeksen per Jaar |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Materiaal | SS304 |
|---|---|
| Capaciteit | 7000/H |
| Spanning | 220V/380V |
| Afdrukapparaat | Beschikbaar |
| Grondstof | Beschikbaar |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 20-60 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 50 reeks/Reeksen per Jaar |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Capacity | 7000/h |
| Voltage | 220V/380V |
| Print device | Avaliable |
| Raw material | Avaliable |
| Materiaal | SS304 |
|---|---|
| Capaciteit | 7000/H |
| Spanning | 220V/380V |
| Afdrukapparaat | Beschikbaar |
| Grondstof | Beschikbaar |
| Capaciteit | Rd |
|---|---|
| Materi- | SS304 |
| Formule | Vrij |
| Warantee | 1 jaar |
| Dienst | Technion beschikbaar |
| Productmateriaal | Aluminium |
|---|---|
| Loper | Hot Runner\ Cold Runner |
| Holte | 2-72 holte |
| Ontwerpsoftware | CAD,Solidworks |
| Productnaam | Vloeibare siliconenvorm die rubber maakt voor compressie |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 30-90 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 30 Reeks/Reeksen per Jaar |
| Plaats van herkomst | China, Peking |