| Materiaal | SS304 |
|---|---|
| Capaciteit | 30, 000 per uur |
| Online drukken | Geanswilie |
| Formule | Geanswilie |
| Technion | Geanswilie |
| Materiaal | SS316 |
|---|---|
| Maat | 1250*900*1500 |
| Handeling | Poetsdrogen |
| Aangepaste volgorde | Accepteren |
| Functie | 100% voedselkwaliteit materiaal |
| Capacity | RD |
|---|---|
| Mateial | SS304 |
| formula | free |
| Warantee | 1 year |
| Service | TEchnion avaliable |
| Materiaal | SS316 |
|---|---|
| Maat | 1250*900*1500 |
| Handeling | Poetsdrogen |
| Aangepaste volgorde | Accepteren |
| Functie | 100% voedselkwaliteit materiaal |
| Capaciteit | Rd |
|---|---|
| Materi- | SS304 |
| Formule | Vrij |
| Warantee | 1 jaar |
| Dienst | Technion beschikbaar |
| Material | SUS |
|---|---|
| Size | 580*600mm |
| Shape | Net |
| Scree | PLC/Touch |
| Drying Methods | By air |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 30-90 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 30 Reeks/Reeksen per Jaar |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Capacity | 32000@2rpm |
| Electric | Schineider |
| Warrantee | 1 year |
| Verpakking Details | Houten kooien |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Size | 285*260cm |
| shaft | Hollow |
| capacity | 15-20kg/basket |
| net | 2-8mm |
| Materiaal | SS304 |
|---|---|
| Capaciteit | 10000 ballen per uur |
| Controle | PLC+Touch Screen |
| Elektriek | Simens, Schineider. |
| Vervoerder | PU&SS |