| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 7-10 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 10 paren per week |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Material | SS316/304 |
|---|---|
| power | 1.5kw |
| Size | 282*526 |
| Warrantee | 1 year |
| Hole | 4-8mm |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 30-60 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Merknaam | Kunyou |
| Type | Filling Equipment |
|---|---|
| Application | Liquid,Capsule |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Production capacity | 15kg/h |
| Type | Filling Equipment |
|---|---|
| Application | Liquid,Capsule |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Production capacity | 15kg/h |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 30-60 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Merknaam | Kunyou |
| Materiaal | Al |
|---|---|
| Maat | Als vereiste |
| Gebruik | Productie van capsules en paintball |
| Tijd | 3 dagen |
| Nadrukkelijk | Fedex,DHL.TNT |
| Materiaal | Al |
|---|---|
| Maat | Als vereiste |
| Gebruik | Productie van capsules en paintball |
| Tijd | 3 dagen |
| Nadrukkelijk | Fedex,DHL.TNT |
| Materiaal | Aluminunum |
|---|---|
| Maat | Als vereiste |
| Vorm | Als vereiste |
| Verwarming | Water en elektriciteit |
| Injectie | Brass$Al |
| Vormmodus | Plastic spuitmal |
|---|---|
| Productmateriaal | Staal |
| Productnaam | Capsule Mold & Punch |
| Sollicitatie | Capsule het Vullen Machine |
| Oppervlaktebehandeling | Polijsten |