| Applicatie | Softgel -capsules inkapselen |
|---|---|
| Type | Vulapparatuur, inkapselingsmachine |
| Service na verkoop verleend | Ingenieurs beschikbaar voor het onderhoud van machines in het buitenland |
| Garantie | Meer dan 5 jaar |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Applicatie | Vloeistof |
|---|---|
| Type | softgel capsulemachine |
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Pharmagel | cosmetisch |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 30-90 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 30 Reeks/Reeksen |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Size Dia | 900 |
| Size Length | 1010 |
| Control | PLC |
| Brand | Kunyou |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Size Dia | 900 |
| Size Length | 1010 |
| Control | PLC |
| Brand | Kunyou |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Size Dia | 730 |
| Size Length | 1010 |
| Control | PLC |
| Brand | Kunyou |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Size Dia | 900 |
| Size Length | 1010 |
| Control | PLC |
| Brand | Kunyou |
| Matriaal- | RVS304/316 |
|---|---|
| Capaciteit | 50 kg elke mand |
| Garantie | 1 jaar gratis |
| Dienst | Technion beschikbaar |
| Merk | Kun jij |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Size | 500-1030mm |
| Capacity | 15-50kg/Per basket |
| Flow | Air |
| Heating | Avaliable |
| Materiaal | SS316 |
|---|---|
| Maat | 5001030mm |
| Capaciteit | 15-50kg/Per mand |
| Stroom | Lucht |
| Verwarming | Geanswilie |