| Materiaal | Roestvrij staal SS304/316 |
|---|---|
| Capaciteit | Als uw vereiste |
| Kleur | Eén kleur één keer |
| Warantee | 1 jaar |
| gebruik | gelatine of materiaal |
| Applicatie | Machine voor het maken van softgelcapsules |
|---|---|
| After-sales service verleend | Ingenieurs beschikbaar voor service aan machines in het buitenland, videotechnische ondersteuning, i |
| Stroom | 11 kW |
| Functie | inkapseling van softgelcapsules |
| Gebruik | Apotheek |
| Materiaal | SS316 |
|---|---|
| After-sales service verleend | Installatie in het veld |
| Gewicht | 1800 kg |
| Automatische rangschikking | automatisch |
| Gedreven type | Elektrisch |
| Type | Inkapseldmachine |
|---|---|
| Applicatie | Capsule |
| After-sales service verleend | Ingenieurs beschikbaar voor het onderhoud van machines in het buitenland |
| Garantie | 12 maanden |
| Spanning | driefasig 380v, AC220V 50HZ |
| Application | Painball production line |
|---|---|
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | More than 5 Years |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |
| Name | softgel encapsulation machine |
| Type | Inkapseldmachine |
|---|---|
| Applicatie | Capsule |
| After-sales service verleend | Ingenieurs beschikbaar voor het onderhoud van machines in het buitenland |
| Garantie | 12 maanden |
| Spanning | driefasig 380v, AC220V 50HZ |
| Applicatie | Capsule en paintball |
|---|---|
| Productnaam | Zachte capsulemachine |
| Spanning | Kan worden aangepast |
| De grootte van de rolmatrijs | 103 mm*180 mm, D150*250 mm |
| Controle | PLC |
| Type | Inkapselingsmateriaal |
|---|---|
| Toepassing | Capsule |
| Naverkoopservice | Ingenieurs die beschikbaar zijn voor het onderhoud van machines in het buitenland |
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | 304/316L roestvrij staal |
| Sollicitatie | Medisch |
|---|---|
| Type | Vulmachine |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Spanning | 220V/380V |
| Aangedreven type | Elektrisch |
| Materiaal | SS316 |
|---|---|
| Maat | 6inch |
| Controle | Automatisch |
| Merk | Kunyou/Zonneschijn |
| Elektrisch | 220/380/415V |