| Toepassing | Capsule |
|---|---|
| snelheid | 5rpm |
| Capaciteit | 15000-18000 capsules/h (8#-Ovaal |
| Sleutelwoord | De Machine van capsulesoftgel |
| Materiaal | van roestvrij staal |
| Toepassing | softgel vervaardigend |
|---|---|
| Type | softgel inkapseling |
| Naverkoopservice | Ingenieurs die beschikbaar zijn voor het onderhoud van machines in het buitenland |
| Garantie | 1 jaar |
| Dimensie | 1208*2450mm |
| Application | softgel manufacturing |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Dimension | 1208*2450mm |
| Sollicitatie | Capsule |
|---|---|
| Type | Inkapseldmachine |
| naam | zachte gelcapsulemachine |
| Garantie | 1 jaar |
| Capaciteit | Matrijsrol van 4 inch of matrijsrol van 8 inch |
| Material | Non Animal gel |
|---|---|
| name | 7 Inch Electric Encapsulator Machine For Pharmaceutical Enterprises |
| Machine Material | SS316 |
| Capacity | R&D-80000per hour |
| use | capsule like canabis oil |
| Application | Liquid |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Material | Stainless Steel |
| Applicatie | Vloeistof |
|---|---|
| Type | softgel capsulemachine |
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Pharmagel | cosmetisch |
| Merk | Kun jij |
|---|---|
| Dienst | Teachnion Beoordeelbaar |
| Materiaal | Ss |
| Warantee | 1 jaar |
| Die tol | 4.6.10 inches |
| Applicatie | Vloeistof |
|---|---|
| Type | Vulapparatuur |
| Garantie | 1 jaar |
| Controle | PLC |
| Gezondheidszorg | zachte gelatine capsule |
| Material | Non Animal gel |
|---|---|
| origin | China,beijing |
| Machine Material | SS316 |
| Capacity | R&D-80000per hour |
| use | capsule like canabis oil |