| Vormgevingsmodus | Kunststof spuitgietmatrijs |
|---|---|
| Productmateriaal | Koper, aluminium, meerdere materialen |
| Holte | Multi |
| Ontwerpsoftware | PROE, UG, CAD, SOLIDWORKS |
| Productnaam | Vloeibare siliconenvorm die rubber maakt voor compressie |
| Materiaal | SS316 |
|---|---|
| Maat Diameter | 900 |
| Maat lengte | 1010 |
| Controle | PLC |
| Merk | Kun jij |
| Materiaal | SS316/304 |
|---|---|
| Stroom | 1,5 kW |
| MAAT | 282*526 |
| Garantie | 1 jaar |
| Gat | 4-8 mm |
| Materiaal | SS316 |
|---|---|
| Maat | 5001030mm |
| Capaciteit | 15-50kg/Per mand |
| Stroom | Lucht |
| Verwarming | Geanswilie |
| Materiaal | SS316 |
|---|---|
| MAAT | 1250*900*1500 |
| Fuctie | Poetsdrogen |
| Aangepaste volgorde | Accepteren |
| Functie | 100% voedselkwaliteit materiaal |
| Productmateriaal | Aluminium |
|---|---|
| Schimmelbasis | aanpassen |
| Schimmel leven | 250000-300000SHOTS |
| Loper | 0-5rpm |
| Holte | 2-72 holte |
| Application | Capsule,paintball |
|---|---|
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Capacity | 100L-20T |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Certificering | ISO CE |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 30-60 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Merknaam | Kunyou |
| Materiaal | Al |
|---|---|
| Injectie | Water & Elc Heating |
| Maat | Als vereiste |
| Vorm | Verscheidene |
| Injectie | Al & Cu |
| Materiaal | SS316 |
|---|---|
| Motor | 1 |
| Cpacity | 15 kg per stuk |
| MAAT | 3m |
| Markt Datum | 2010 |