| Machinemateriaal | SS316 |
|---|---|
| Capaciteit | R&D-80000per uur |
| Materiaal | Niet Dierlijk gel |
| gebruik | capsule zoals canabisolie |
| Betaling | om het even welke soort |
| After-sales service verleend | Ingenieurs beschikbaar voor het onderhoud van machines in het buitenland |
|---|---|
| Gewicht | 1800 kg |
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | 304/316L roestvrij staal |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Applicatie | Productie van softgelcapsules |
|---|---|
| Materiaal | RVS304/316 |
| hoofdstad | 100.000 capsules per uur |
| Sterven rol | 10 inch |
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | SS316 |
|---|---|
| Fuctie | Lab gebruik |
| Capaciteit | 10.000 capsules per uur |
| Elektrisch | Seimens |
| Dienst | Technion beschikbaar |
| Materiaal | SS316 |
|---|---|
| Capaciteit | 2-80000 CAPSULE/UUR |
| Technion | Geanswilie |
| Hoofdmarkt | VS, Europees |
| Fcatoir | Ja |
| Name | Capsule Filling Machine |
|---|---|
| Capacity | 120,000 Capsules Per hour@4rpm |
| Die Roll | 150*250mm |
| Power | 13.5 |
| Verpakking Details | Houten kooien |
| Application | softgel manufacturing |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | More than 5 Years |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |
| Materiaal | SS316 |
|---|---|
| Hoopper | 3 lagen met roeren |
| Sterven rol | Zetmeelmatrijsrol |
| Pomp | Zetmeel pomp |
| Capaciteit | 5000-20000 capsules per uur |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 20-60 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 30 Reeks/Reeksen |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Toepassing | Capsule |
|---|---|
| Capaciteit | 15000-18000 capsules/h (8#-Ovaal |
| Naam | De Machine van capsulesoftgel |
| Materiaal | van roestvrij staal |
| Naam van het product | De Machineiso9001 van de certificatie inkapselings Zachte Gelatine Volledige Automatisch |