| Materiaal | SS316 |
|---|---|
| Geleideblok | Speciaal ontwerp |
| Certificaat | ISO9001 |
| Applicatie | Polijsten en drogen |
| MAAT | Als vereiste |
| Materiaal | SS316 |
|---|---|
| certificaat | CE |
| Standaard | CE,ISO9001 |
| Dienst | Technion beschikbaar |
| Serviceformule | Geanswilie |
| Productmateriaal | Aluminium |
|---|---|
| Schimmelbasis | aanpassen |
| Schimmel leven | 250000-300000SHOTS |
| Loper | 0-5rpm |
| Holte | 2-72 holte |
| Applicatie | Vloeistof |
|---|---|
| Type | smelttank, gelatinsmelter |
| Materiaal | 304/316L roestvrij staal |
| Capaciteit | Aangepast |
| Productnaam | Gelatine smelttank |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 30-90 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 30 Reeks/Reeksen per Jaar |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Materiaal | SS316L |
|---|---|
| Controle | Automatisch |
| Situatie | Nieuw |
| Dienst | Technion beschikbaar |
| Cpacity | Onderzoek en ontwikkeling |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 30-60 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Merknaam | Kunyou |
| Materiaal | SS316 |
|---|---|
| Maat Diameter | 900 |
| Maat lengte | 1010 |
| Controle | PLC |
| Merk | Kun jij |
| Materiaal | SS316/304 |
|---|---|
| Stroom | 1,5 kW |
| MAAT | 282*526 |
| Garantie | 1 jaar |
| Gat | 4-8 mm |
| Materiaal | Zus |
|---|---|
| Maat | 580*600 mm |
| Vorm | Netto |
| Schreeuw. | PLC/Touch |
| Droogmethoden | door de lucht |