| Applicatie | Vloeistof |
|---|---|
| Type | Vulapparatuur |
| Garantie | 1 jaar |
| Controle | PLC |
| Gezondheidszorg | zachte gelatine capsule |
| Type | Vulapparatuur |
|---|---|
| Applicatie | Vloeistof, capsule |
| After-sales service verleend | Ingenieurs beschikbaar voor het onderhoud van machines in het buitenland |
| Materiaal | 304/316L roestvrij staal |
| productiecapaciteit | 15 kg/uur |
| Type | Filling Equipment |
|---|---|
| Application | Liquid,Capsule |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Production capacity | 15kg/h |
| Sollicitatie | Capsule, vloeistof, inkapselend |
|---|---|
| After-sales service verleend | Ingenieurs beschikbaar voor het onderhoud van machines in het buitenland |
| Garantie | 1 jaar |
| Capaciteit | Matrijsrol van 4 inch of matrijsrol van 8 inch |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Type | Inkapseldmachine |
|---|---|
| Applicatie | Capsule |
| After-sales service verleend | Ingenieurs beschikbaar voor het onderhoud van machines in het buitenland |
| Spanning | driefasig 380v, AC220V 50HZ |
| Materiaal | 304/316L roestvrij staal |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Hopper | 3 layer with stir |
| Die Roll | Starch Die Roll |
| Pump | Starch Pump |
| Capacity | 5000-20000 capsule per hour |
| Material | SS316 |
|---|---|
| usage | capsule |
| size | 4,6,10inch |
| electric | Simens, Panasonic |
| control | PLC+Touch screen |
| Application | Paintball Production |
|---|---|
| Type | Filling Equipment |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Product name | Small Automatic Micro Fish Oil Paintball Softgel Encapsulation Machine |
| Applicatie | Paintballproductie |
|---|---|
| Type | Vulapparatuur |
| Garantie | 1 jaar |
| Capaciteit | Aangepast |
| Productnaam | softgel inkapselend machine |
| Sollicitatie | Paintballproductie |
|---|---|
| Type | Paintballproductielijn |
| After-sales service verleend | Ingenieurs beschikbaar voor het onderhoud van machines in het buitenland |
| Materiaal | SUS304/316L |
| Productnaam | Kleine automatische micro vis olie paintball softgel inkapselingsmachine |