| Material | SS316 |
|---|---|
| Capacity | 32000@2rpm |
| Electric | Schineider |
| Warrantee | 1 year |
| Verpakking Details | Houten kooien |
| Materiaal | SS304 |
|---|---|
| Capaciteit | 30, 000 per uur |
| Online drukken | Geanswilie |
| Formule | Geanswilie |
| Technion | Geanswilie |
| Materiaal | SS |
|---|---|
| Capaciteit | 30000/h |
| Merken | Kunyou |
| Drukker | Avalideerbaar |
| grootte | Schaal 10" |
| material | SS304 |
|---|---|
| Filling material | paintball |
| capacity | 10bag/min |
| bag | 500 paintball |
| warranty | 1 year |
| Applicatie | paintball |
|---|---|
| Capaciteit | 32000 |
| Sterven rol | 150 x 250 mm |
| Elektrisch | Simems |
| Materiaal | SS304 |
| matrial | SS304 |
|---|---|
| Certificering | CE |
| Warantee | 1 year |
| Die Roll | Avaliable |
| Installation | Avaliable |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Merknaam | Kunyou |
| Certificering | CE,ISO9001 |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 20-60 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 30 Reeks/Reeksen per Jaar |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Size | 7000/H |
|---|---|
| control | Auto |
| Brand | kunyou |
| Special Require | Avaliable |
| Color | With Priter |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Merknaam | Kunyou |
| Certificering | CE,ISO9001 |