| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 30-90 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 30 Reeks/Reeksen per Jaar |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Materiaal | Ss |
|---|---|
| MAAT | 580*600 |
| elektrisch | Seimens |
| Warantee | 1 jaar |
| Geleideblok | PBM |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 30-90 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 30 Reeks/Reeksen |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Materiaal | SS316 |
|---|---|
| Maat | 10 inch |
| Capaciteit | 100.000 /u |
| Elektrisch | Bekend |
| Merk | Kun jij |
| Materiaal | SS316L |
|---|---|
| Controle | Automatisch |
| Situatie | Nieuw |
| Dienst | Technion beschikbaar |
| Cpacity | Onderzoek en ontwikkeling |
| Materiaal | SS316 |
|---|---|
| Certificaat | CE |
| Overeenstemming | GMP |
| Controle | PLC+touchscreen |
| Status | Nieuw |
| Stroomverbruik | 1,5 kW |
|---|---|
| Voeding | 380V/50HZ OF 220V/60HZ |
| Gietvorm | geen schimmel |
| Maat | 3-6 mm |
| Capaciteit | 22000 ballen per uur |
| Material | Non Animal gel |
|---|---|
| origin | China,beijing |
| Machine Material | SS316 |
| Capacity | R&D-80000per hour |
| use | capsule like canabis oil |
| Material | Non Animal gel |
|---|---|
| origin | China,beijing |
| Machine Material | SS316 |
| Capacity | R&D-80000per hour |
| use | capsule like canabis oil |
| Materiaal | Niet Dierlijk gel |
|---|---|
| Oorsprong | China, Beijing. |
| Machinemateriaal | SS316 |
| Capaciteit | R&D-80000per uur |
| Gebruik | capsule zoals canabisolie |