| Productnaam | Automatische softgel/capsule-maakmachine | Aandrijftype | Elektrisch |
| Capaciteit | 22800 stuks/uur, 4 omw/min | Materiaal | Roestvrij staal |
| Toepassing | Voedsel, farmaceutisch, maken van softgels/capsules | Capsulevorm | OV, OB, etc. |
De S403 R&D softgel-maakmachine/softcapsule-maakmachine is een experimentele softcapsulemachine die speciaal is ontworpen voor de R&D-afdeling van laboratoria, farmaceutische fabrieken aan universiteiten en onderzoeksinstituten voor plantgezondheidsproducten.
Meer specifiek heeft het de volgende kenmerken:
Het is voornamelijk voor bedrijven die softgels en paintballs maken en farmaceutische bedrijven, vooral voor de R&D-afdeling van laboratoria, farmaceutische fabrieken aan universiteiten en onderzoeksinstituten voor plantgezondheidsproducten. Het is ook geschikt voor cosmetische fabrikanten, zoals badparels en collageencapsules.
| Model | S403 |
| Afmeting matrijsrol | Ø80X100mm |
| Snelheid matrijsrol | 0~5 omw/min |
| Totale afmeting | 1250×400×2300mm |
| Gewicht | 600kg |
| Voeding | 380V/240V, 50/60HZ |
| Vermogen hoofdmotor | 1.1kw |
| Vermogen hoofdmachine | 3kw |
| Vorm | Capsules/uur | ||
|---|---|---|---|
| 2 omw/min | 3 omw/min | 4 omw/min | |
| 5 omw/min | 5#OV | 12600 | 18900 |
| 25200 | 8#OV | 11400 | 17100 |
| 22800 | 10#OV | 9720 | 12960 |
| 17280 | Paintball | 7200 | 10800 |
| 14400 | 16#OB | 6840 | 10260 |
| 13680 | 20#OB | 6480 | 9720 |
| 12960 | 24#OB | 6120 | 9180 |
| 12240 | Paintball | 7200 | 10800 |
| 14400 | 6#rond | 14280 | 21420 |
Belangrijke onderdelen gebruiken luchtvaartkwaliteit, zeer slijtvaste materialen