| Productnaam | pillensorteermachine | Merknaam | KUN YOU |
| Toepassing | Fabrikanten van softgels / zachte capsules | Model | KSM-4 |
| Materiaal | 304 SUS | Capaciteit | Max 200000 |
Pillensorteermachine/zachte capsulesorteermachine is speciaal ontworpen voor fabrikanten van softgels/capsules. De afstand tussen de rollen kan gemakkelijk worden aangepast.
Beijing Kun You Pharmatech Co., Ltd levert en verkoopt niet alleen de zachte capsulesorteermachine, maar biedt ook prijsaanvragen en after-sales service.
Het wordt voornamelijk gebruikt in de farmaceutische, gezondheidsvoedings-, cosmetica- en paintballindustrie voor zachte capsuleproducten. Het kan ook worden gebruikt voor het zeven van paintballs, pillen en tabletten.
| Model | KSM-4 |
| Aantal sorteerrollen | 4 paar |
| Capaciteit (stuks/uur) | Max 200.000 |
| Precisie | ±0,1 mm |
| Sorteerlimietgrootte | 0-25 mm |
| Afmeting | 1650×85×1750 |
| Stroomverbruik | 0,5 kW |
| Voeding | 220v/380v/415v 50Hz/60Hz |
Sorteermachine voor tabletten, Sorteerapparatuur, Sorteerapparatuur voor farmaceutische capsules, Sorteerapparatuur voor paintballs