| Productnaam | Grootschalige Softgel Productiemachine | Aandrijftype | Elektrisch |
| Capaciteit | 120000 stuks /uur, 8#OV | Doserafwijking | <±1,5% |
| Toepassing | Voedsel, farmaceutisch, softgel productiemachine | Besturing | PLC |
De KUN YOU S610 volautomatische softgel productiemachine is een nieuwe generatie softgelatine encapsulatiemachine. De machine integreert de nieuwste wereldwijde encapsulatietechnologie en onze ervaring met gelatine encapsulatie. De nieuwe softgel encapsulatieproductiefaciliteit beschikt over toonaangevende technologie, een eenvoudig maar mooi uiterlijk. Geavanceerde technologie en betrouwbare prestaties zorgen voor een zeer effectieve werking en besparen de operationele kosten van de gebruiker.
| Model | S610 |
| Afmeting matrijsrol | 150×250mm |
| Snelheid matrijsrol | 0~5rpm |
| Max plunjer volume per slag | 0~2ml |
| Aantal plungers | 20/24 |
| Totale afmeting | 2050×1200×1850 |
| Gewicht hoofdmachine | 1900kg |
| Stroomverbruik | 20 kw |
| Besturingsmodus | PLC+Touch Screen |
| uitvoer | 8#OV115.440 stuks/uur |
Automatische Softgel Productiemachine, Soft capsule Encapsulatiemachine, Paintball Encapsulatiemachine