Grootschalige Zachte Gelatine Inkapsuleermachine Voor Farmaceutisch Gebruik en Voldoet aan GMP-vereisten
| Productnaam | Grootschalige Softgel inkapsuleermachine | Aandrijftype | Elektrisch |
| Capaciteit |
120000 stuks /uur, 8#OV Voor paintball 30000 stuks/uur |
Dosering afwijking | <±1,5% |
| Toepassing | Voedsel, farmaceutisch, softgel machine | Besturing | PLC |
Soft Capsule Making Machine kan kwantitatief olie, suspensie en pasta in de capsule injecteren om allerlei softgel inkapselingen te vormen met verschillende maten, vormen en kleuren. Vanwege de voordelen van snelle desintegratie, gemakkelijk te spuiten, moeilijk te oxideren, gemakkelijk op te slaan. Daarom wordt de soft capsule making machine steeds populairder bij klanten. Vanwege hoge productiviteit, nauwkeurige dosering, kwaliteitsstabilisatie, hoge afgewerkte productratio, wordt het begunstigd door steeds meer fabrikanten en toegepast op de gebieden van geneeskunde, gezondheidsproducten, sportpaintball en cosmetica, enz.
| Model | S610 |
| Afmeting matrol | 150 x 250 mm |
| Snelheid matrol | 0~5 tpm |
| Max. injectievolume per slag | 0~2 ml |
| Aantal plungers | 20/24 |
| Totale afmeting | 2050 x 1200 x 1850 |
| Gewicht hoofdmachine | 1900 kg |
| Stroomverbruik | 20 kW |
| Besturingsmodus | PLC + Touch Screen |
| uitvoer | 8#OV115.440 stuks/uur |