| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 20-60 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 30 Reeks/Reeksen |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Materiaal | SS316/304 |
|---|---|
| Stroom | 1,5 kW |
| Maat | 282*526 |
| Garantie | 1 jaar |
| Gat | 4-8 mm |
| Materiaal | Avaition aluminium legering |
|---|---|
| Applicatie | softgel-inkapseling |
| Lengte | 3 inch softgel machine |
| Productnaam | Zachte capsule/ paintball die roll/ mal |
| Metaal | Aluminium, Koper |
| Stroomverbruik | 1,5 kW |
|---|---|
| Voeding | 380V/50Hz |
| Gietvorm | geen schimmel |
| Capaciteit | 8-12ball/uur |
| Elektriciteit | Beroemd merk |
| Materiaal | SS304 |
|---|---|
| Capaciteit | 30, 000 per uur |
| Online drukken | Geanswilie |
| Formule | Geanswilie |
| Technion | Geanswilie |
| Voeding | 380V/220v |
|---|---|
| Stroomverbruik | 1,5 kW |
| Gietvorm | geen schimmel |
| Dienst | Technion beschikbaar |
| certificaat | ISO9001 |
| Materiaal | SS304 |
|---|---|
| Vulmateriaal | Capsule, tablet. |
| Garantie | 1 jaar |
| Merk | Kun jij |
| After-sales service verleend | Ingenieurs beschikbaar voor het onderhoud van machines in het buitenland |
| Sollicitatie | Capsule |
|---|---|
| After-sales service verleend | Ingenieurs beschikbaar voor onderhoud aan machines in het buitenland |
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | SUS304/316L |
| Productnaam | softgel inkapselend machine |
| Materiaal | Ss |
|---|---|
| Capaciteit | 30000/h |
| Merk | Kun jij |
| Printer | Beschikbaar |
| Maat | Schaal 10" |
| Materiaal | SS316 |
|---|---|
| Geleideblok | Speciaal ontwerp |
| Certificaat | ISO9001 |
| Sollicitatie | Polijsten en drogen |
| Maat | Als vereiste |