| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 30-90 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 30 Reeks/Reeksen |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Materiaal | Ss |
|---|---|
| Merk | Kun jij |
| Dienst | Teachnion Beoordeelbaar |
| Warantee | 1 jaar |
| Die tol | 4.6.10 inches |
| Materiaal | Ss |
|---|---|
| Merk | Kun jij |
| Dienst | Teachnion Beoordeelbaar |
| Warantee | 1 jaar |
| Die tol | 4.6.10 inches |
| Materiaal | Zetmeel/gelatine |
|---|---|
| Maat | Onderzoek en ontwikkeling |
| Merk | Kun jij |
| Elektrisch | Als de vraag van de klant |
| Gebruik | olie/pasta |
| Toepassing | Capsule |
|---|---|
| snelheid | 5rpm |
| Capaciteit | 15000-18000 capsules/h (8#-Ovaal |
| Sleutelwoord | De Machine van capsulesoftgel |
| Materiaal | van roestvrij staal |
| Toepassing | Capsule |
|---|---|
| snelheid | 5rpm |
| Capaciteit | 15000-18000 capsules/h (8#-Ovaal |
| Sleutelwoord | De Machine van capsulesoftgel |
| Materiaal | van roestvrij staal |
| Materiaal | SS316 |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Elektrisch | Seimens |
| van | China |
| Merk | Kun jij |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 60 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 6 reeks/reeksen per jaar |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Materi- | SS316 |
|---|---|
| Vulmateriaal | Olie |
| Warantee | 1 jaar |
| Techniek | Geanswilie |
| Capaciteit | 8 bal per minuut |
| Materiaal | SS316/304 |
|---|---|
| Stroom | 1,5 kW |
| MAAT | 282*526 |
| Garantie | 1 jaar |
| Gat | 4-8 mm |