| Toepassing | softgel vervaardigend |
|---|---|
| Type | softgel inkapseling |
| Naverkoopservice | Ingenieurs die beschikbaar zijn voor het onderhoud van machines in het buitenland |
| Garantie | 1 jaar |
| Dimensie | 1208*2450mm |
| Materiaal | SS316L |
|---|---|
| Controle | Automatisch |
| Situatie | Nieuw |
| Dienst | Technion beschikbaar |
| Cpacity | Onderzoek en ontwikkeling |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 30-90 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 30 Reeks/Reeksen |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Materiaal | SS316/304 |
|---|---|
| Stroom | 1,5 kW |
| MAAT | 282*526 |
| Garantie | 1 jaar |
| Gat | 4-8 mm |
| Materiaal | SS316/304 |
|---|---|
| Stroom | 1,5 kW |
| MAAT | 282*526 |
| Garantie | 1 jaar |
| Gat | 4-8 mm |
| Applicatie | Softgel -verpakking |
|---|---|
| Verpakkingsmateriaal | fles |
| Certificering | CE,ISO9001 |
| Automatische rangschikking | automatisch |
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | Kunststof van voedingskwaliteit |
|---|---|
| MAAT | 780*495*55mm |
| Stapelbaar | Ja |
| Gat | 4 mm |
| Kleur | kleurrijk |
| Materiaal | PP/ABS |
|---|---|
| Veilig | voedselkwaliteit |
| Maat | 758*608*40 mm |
| naam | PP ABS plat bodem PPE CE 5 cm plastic droogbakken voor capsuledroog |
| Verpakking Details | Houten kooien |
| Materiaal | gelatine |
|---|---|
| Technologie | Kun You Pharmatech |
| Applicatie | Om voedsel en capsules te maken |
| Gebruik | Voedingsmiddelen |
| Vochtgehalte van de capsule die het maakte | 10%-15% |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 20-60 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 30 Reeks/Reeksen per Jaar |
| Plaats van herkomst | China, Peking |