| Materiaal | PBE |
|---|---|
| Kleur | Verscheidene |
| Certificering | Avaliable |
| Veilig | Voedselkwaliteit |
| Maat | 75*55*5cm |
| Materiaal | PBE |
|---|---|
| Kleur | Verscheidene |
| Certificering | Avaliable |
| Veilig | Voedselkwaliteit |
| Maat | 75*55*5cm |
| Materiaal | PBM |
|---|---|
| Kleur | Verscheidene |
| Certificering | Avaliable |
| Veilig | voedselkwaliteit |
| MAAT | 75*55*5cm |
| Materiaal | PBM |
|---|---|
| Kleur | Verscheidene |
| Certificering | Avaliable |
| Veilig | voedselkwaliteit |
| MAAT | 75*55*5cm |
| Materiaal | PP/ABS |
|---|---|
| Kleur | Verscheidene |
| Certificering | Avaliable |
| Veilig | Voedselkwaliteit |
| Maat | 758*608*40 mm |
| Materiaal | SS316 |
|---|---|
| Capaciteit | 350L |
| Verwarming | Beschikbaar |
| Beweegbaar | Ja |
| Vacuüm | Nee |
| Materi- | RVS304/316 |
|---|---|
| Vacuüm | Beschikbaar |
| MAAT | 50-100 |
| Peddelen | Beschikbaar |
| Oppervlak | Spiegel |
| Sollicitatie | Capsule, paintball |
|---|---|
| After-sales service verleend | Ingenieurs beschikbaar voor onderhoud aan machines in het buitenland |
| Certificering | ISO CE |
| Naam | Softgel-inkapselingsmachine |
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | SUS304/316 |
|---|---|
| Kleur | Zilver |
| After-sales service verleend | Videotechnische ondersteuning |
| Applicatie | voor zachte gelatine-inkapselingsmachine |
| Capaciteit | 50-10000L |
| Materiaal | SS316 |
|---|---|
| Spiegel | Geanswilie |
| Rand | bocht of plaat |
| Maat | Als vereiste |
| Markt Datum | 2010 |