| Materiaal | Kunststof van voedingskwaliteit |
|---|---|
| Snelheid | 40r/min |
| Type | met een vermogen van niet meer dan 10 kW |
| Applicatie | Droog de capsule met hoge efficiëntie |
| Certificaat | ISO9001 |
| Application | Soft Capsule Encapsulation |
|---|---|
| Type | Softgel Encapsulation Machine |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Capacity | 15000-21000grain/hour |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Materiaal | SS316 |
|---|---|
| Maat Diameter | 900 |
| Maat lengte | 1010 |
| Controle | PLC |
| Merk | Kun jij |
| Materiaal | Zus |
|---|---|
| Maat | 580*600 mm |
| Vorm | Netto |
| Schreeuw. | PLC/Touch |
| Droogmethoden | Door luchtslag |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 30-60 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Merknaam | Kunyou |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 30-60 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Merknaam | Kunyou |
| Materiaal | SS316/304 |
|---|---|
| Stroom | 1,5 kW |
| MAAT | 282*526 |
| Garantie | 1 jaar |
| Gat | 4-8 mm |
| Materiaal | SS316/304 |
|---|---|
| Stroom | 1,5 kW |
| MAAT | 282*526 |
| Garantie | 1 jaar |
| Gat | 4-8 mm |
| Type | WASDROGER |
|---|---|
| Applicatie | Capsule, paintball |
| After-sales service verleend | Ingenieurs beschikbaar voor het onderhoud van machines in het buitenland |
| Capaciteit | 100L-20T |
| Materiaal | 304/316L roestvrij staal |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 30-90 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 30 Reeks/Reeksen per Jaar |
| Plaats van herkomst | China, Peking |