| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 30-60 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Merknaam | Kunyou |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 30-60 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Merknaam | Kunyou |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 30-60 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Merknaam | Kunyou |
| Materiaal | RVS304/316 |
|---|---|
| Capaciteit | 30000 per uur voor paintball |
| Capaciteit2 | 100.000 capsule voor 8oval maat |
| Technion -installatie | Geanswilie |
| Sterven rol | Vervaardiging door ons |
| Material | SS304/316 |
|---|---|
| Capacity | 30000 per hour for paintball |
| capacity2 | 100,000 capsule for 8oval size |
| Technion Installation | Avaliable |
| Die Roll | Manufacture by us |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Capacity | 7000/h |
| Voltage | 220V/380V |
| Print device | Avaliable |
| Raw material | Avaliable |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Capacity | 7000/h |
| Voltage | 220V/380V |
| Print device | Avaliable |
| Raw material | Avaliable |
| Materiaal | SS304 |
|---|---|
| Capaciteit | 7000/H |
| Spanning | 220V/380V |
| Afdrukapparaat | Geanswilie |
| Grondstof | Geanswilie |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Capacity | 7000/h |
| Voltage | 220V/380V |
| Print device | Avaliable |
| Raw material | Avaliable |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Capacity | 7000/h |
| Voltage | 220V/380V |
| Print device | Avaliable |
| Raw material | Avaliable |