| Materi- | SS304 |
|---|---|
| Gebruik | capsule/paintball |
| Capaciteit | 14000-18000/uur |
| Controle | PLC+touchscreen |
| Elektrisch | 220V/380V/415V |
| Materiaal | SS304 |
|---|---|
| Vulmateriaal | paintball |
| Capaciteit | 10bag/min |
| Tas | 500 paintball |
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | SS304 |
|---|---|
| Capaciteit | 7000/H |
| Spanning | 220V/380V |
| Afdrukapparaat | Beschikbaar |
| Grondstof | Beschikbaar |
| Sollicitatie | Paintballproductie |
|---|---|
| Type | Paintballproductielijn |
| After-sales service verleend | Ingenieurs beschikbaar voor onderhoud aan machines in het buitenland |
| Garantie | 1 jaar |
| Capaciteit | 30000/h |
| Sollicitatie | softgel vervaardigend |
|---|---|
| Type | softgel-inkapseling |
| After-sales service verleend | Ingenieurs beschikbaar voor onderhoud aan machines in het buitenland |
| Garantie | 1 jaar |
| Dimensie | 1208*2450mm |
| Sollicitatie | Paintballproductie |
|---|---|
| Type | Paintballproductielijn |
| After-sales service verleend | Ingenieurs beschikbaar voor onderhoud aan machines in het buitenland |
| Garantie | 1 jaar |
| Capaciteit | 30000/h |
| Materiaal | Niet Dierlijk gel |
|---|---|
| Oorsprong | China, Beijing. |
| Machinemateriaal | SS316 |
| Capaciteit | R&D-80000per uur |
| Gebruik | capsule zoals canabisolie |
| Sollicitatie | Paintballproductie |
|---|---|
| Type | Paintballproductielijn |
| After-sales service verleend | Ingenieurs beschikbaar voor onderhoud aan machines in het buitenland |
| Garantie | 1 jaar |
| Capaciteit | 30000/h |
| Material | Non Animal gel |
|---|---|
| origin | China,beijing |
| Machine Material | SS316 |
| Capacity | R&D-80000per hour |
| use | capsule like canabis oil |
| Material | Non Animal gel |
|---|---|
| origin | China,beijing |
| Machine Material | SS316 |
| Capacity | R&D-80000per hour |
| use | capsule like canabis oil |