| Materiaal | SS316/304 |
|---|---|
| Stroom | 1,5 kW |
| MAAT | 282*526 |
| Garantie | 1 jaar |
| Gat | 4-8 mm |
| Materiaal | SS316 |
|---|---|
| DIENST | Technion beschikbaar |
| Warantee | 1 jaar |
| Controle | PLC |
| MAAT | 580*600 |
| Sollicitatie | Capsule, paintball |
|---|---|
| After-sales service verleend | Ingenieurs beschikbaar voor onderhoud aan machines in het buitenland |
| Certificering | ISO CE |
| Naam | Softgel-inkapselingsmachine |
| Garantie | 1 jaar |
| Type | Vacuüm droogapparatuur |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Certificering | ISO CE |
| Voorwaarde | NIEUW |
| Applicatie | Capsule |
| Materiaal | SS316 |
|---|---|
| Geleideblok | Speciaal ontwerp |
| Certificaat | ISO9001 |
| Applicatie | Polijsten en drogen |
| MAAT | Als vereiste |
| Materiaal | SS316/304 |
|---|---|
| Stroom | 1,5 kW |
| MAAT | 282*526 |
| Garantie | 1 jaar |
| Gat | 4-8 mm |
| Materiaal | SS316/304 |
|---|---|
| Stroom | 1,5 kW |
| MAAT | 282*526 |
| Garantie | 1 jaar |
| Gat | 4-8 mm |
| Materiaal | SS316/304 |
|---|---|
| Stroom | 1,5 kW |
| MAAT | 282*526 |
| Garantie | 1 jaar |
| Gat | 4-8 mm |
| Materiaal | SS316/304 |
|---|---|
| Stroom | 1,5 kW |
| Maat | 282*526 |
| Garantie | 1 jaar |
| Gat | 4-8 mm |
| Materiaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Applicatie | Softgel capsule |
| Elektriciteit | 220/380/415V |
| Capaciteit | 60 tot en met 1500 l |
| Handeling | Vacuüm |