| Materiaal | Het Plastiek van de voedselrang |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| grootte | 762*600*55 mm |
| Toepassing | capsule, snoep, paintball, enz. |
| Functie | Stack, hoogtemperatuurlagers |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Brand | kunyou |
| Application | leaves ,capsules, paintball,fruit |
| hole size | 2-8mm |
| useage | Pharmacutical ,food |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Motor | 1 |
| Cpacity | 50kg each |
| Size | 1m each |
| Market Date | 2010 |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Brand | kunyou |
| Application | leaves ,capsules, paintball,fruit |
| hole size | 2-8mm |
| useage | Pharmacutical ,food |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Motor | 1 |
| Cpacity | 15kg each |
| Size | 3m |
| Market Date | 2010 |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Guide Block | Special Design |
| Certificate | ISO9001 |
| Application | Polish and Drying |
| Size | As Requirement |
| Materiaal | SS316 |
|---|---|
| Dienst | Technion beschikbaar |
| De grootte van de rollen | 80*100 mm |
| Capaciteit | 22800 capsule/h |
| certificaat | CE |
| Materiaal | SS304 |
|---|---|
| Capaciteit | 300, 000 per uur |
| Warantee | 1 jaar |
| Nauwkeurigheid | 0,1 mm |
| Controle | PLC |
| Material | Stainless steel |
|---|---|
| Application | Softgel capsule making |
| usge | capsule filling machine |
| Type | Automatic packing machine |
| Size | 2100*980*1200 |
| Applicatie | Vloeistof |
|---|---|
| Type | Vulapparatuur |
| Garantie | 1 jaar |
| Controle | PLC |
| Gezondheidszorg | zachte gelatine capsule |