| Materiaal | PBE |
|---|---|
| Kleur | Als vereiste |
| Cijfer | Voedselkwaliteit |
| Maat | 762*495*55 |
| Functie | 100% voedselkwaliteit materialen, hygiënisch |
| Materiaal | PBM |
|---|---|
| Kleur | Verscheidene |
| Certificering | Avaliable |
| Veilig | voedselkwaliteit |
| MAAT | 75*55*5cm |
| Materiaal | Kunststof van voedingskwaliteit |
|---|---|
| Kleur | Rood, wit en blauw |
| Dimensie | 780*480*55 |
| Type | Verplaatsbaar met trolley |
| Applicatie | Droge capsules en farmaceutische geneeskunde |
| Materiaal | het materiaal van de voedselrang pp |
|---|---|
| Oringin | China |
| Maat | 762x495x55 (h) |
| Woest | 1,5 kg |
| Kleur | Als uw vereiste |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 30-60 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Merknaam | Kunyou |
| Materiaal | Kunststof van voedingskwaliteit |
|---|---|
| MAAT | 780*495*55mm |
| Stapelbaar | Ja |
| Gat | 4 mm |
| Kleur | kleurrijk |
| Materiaal | Kunststof van voedingskwaliteit |
|---|---|
| MAAT | 780*495*55mm |
| Stapelbaar | Ja |
| Gat | 4 mm |
| Kleur | kleurrijk |
| Materiaal | PE |
|---|---|
| Kleur | Andere kleuren kunnen aangepast worden |
| Gebruik | drogen invriezen bakken |
| Aangepaste volgorde | Accepteren |
| MAAT | 762*495*55 |
| Materiaal | PBE |
|---|---|
| Kleur | Verscheidene |
| Certificering | Avaliable |
| Veilig | Voedselkwaliteit |
| Maat | 75*55*5cm |
| Materiaal | PBE |
|---|---|
| Kleur | Verscheidene |
| Certificering | Avaliable |
| Veilig | Voedselkwaliteit |
| Maat | 75*55*5cm |