| Material | SS316/304 |
|---|---|
| capacity | 60kg/h |
| warantee | 1 year |
| Useage | pharmaceutical and other feild |
| speed | 960rpm |
| Materiaal | RVS304/316 |
|---|---|
| Maat | 4.64.7.10.12 inch |
| Servomotor | Geanswilie |
| Technion Instalation | Geanswilie |
| Warantee | 2 jaar |
| Application | medicine filling machine |
|---|---|
| Material | SS304/SS316 Stainless steel |
| Usage | packing machine for nurishment |
| Type | Automatic |
| Item | pharmaceutical filling machine |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 60-90 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 30 Reeks/Reeksen per Jaar |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Materi- | SS316 |
|---|---|
| Vulmateriaal | Olie |
| Warantee | 1 jaar |
| Techniek | Geanswilie |
| Capaciteit | 8 bal per minuut |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 60-90 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 30 Reeks/Reeksen per Jaar |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Materiaal | RVS304/316 |
|---|---|
| Maat | 3-8mms |
| Capaciteit | 8ballen per seconde |
| Naam | 3 mm ballen per seconde 2-8 mm maat naadloze zachte gelatine capsulemachine |
| Verpakking Details | Houten kooien |
| Application | Capsule |
|---|---|
| Type | Filling Equipment,Encapsulation Machine |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Name | softgel encapsulation machine |
| Material | SUS304/316L |
| Applicatie | Machine voor het maken van softgels |
|---|---|
| Verpakking Details | Houten kooien |
| Levertijd | 30-90 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 30 Reeks/Reeksen |
| Material | Non Animal gel |
|---|---|
| Machine Material | SS316 |
| use | capsule like canabis oil |
| Capacity | R&D-80000per hour |
| Payment | any kind |