| Materiaal | SUS304 |
|---|---|
| Kleur | Zilver |
| Verpakking Details | Houten kooien |
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Material | SUS304/316 |
|---|---|
| Color | Silver |
| Power | 0.7.5-11Kw |
| Size | 100-300Lmovable |
| Heating | electric |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Spanning | Aangepast 220V/380V, |
| Service na verkoop verleend | Ingenieurs beschikbaar voor het onderhoud van machines in het buitenland |
| Vermogen (w) | Aangepast |
| Voorwaarde | NIEUW |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Vermogen (w) | Aangepast |
| Afmeting (L*W*H) | Custom gemaakt |
| Mixertype | Agitator |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 40 Reeksen per maand |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 40 Reeksen per maand |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Afmeting (L*W*H) | Custom gemaakt |
|---|---|
| Producttype | Vloeistof |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Gebruik | Chemisch |
| Mixertype | Agitator |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 40 Reeksen per maand |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 40 Reeksen per maand |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Material | SS304/316 |
|---|---|
| Power | 220/380V |
| Jacket/Inner Pressure | Atmospheric |
| Mix Speed | 48rpm |
| Heating method | Hot water |