| Merk | Kun jij |
|---|---|
| Maat | 6-8Roller |
| Trefwoord | Capsulesorteermachine |
| Toepassen | De soort en inspecteert Capsules voor Tekorten of Inconsistentie |
| Nauwkeurigheid | 0,02 mm |
| Naam | Capsulesorteermachine/materiaal |
|---|---|
| Merk | Kun jij |
| Maat | 6-8Roller |
| Type | Automatisch |
| Materiaal | RVS304/316 |
| Materiaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Sollicitatie | Het maken van softgelcapsules |
| Gebruik | Capsule het Vullen Machine |
| Type | Automatische verpakkingsmachine |
| Maat | 2100*980*1200 |
| Sollicitatie | Medisch |
|---|---|
| Type | Vulmachine |
| After-sales service verleend | Ingenieurs beschikbaar voor het onderhoud van machines in het buitenland |
| Gewicht | 1300 kg |
| Verpakkingstype | Capsule |
| Type | Filling Equipment |
|---|---|
| Application | Liquid,Capsule |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Product name | softgel encapsulating machine |
| Warranty | 1 Year |
| Materiaal | SS316 |
|---|---|
| Capaciteit | 2-80000 CAPSULE/UUR |
| Technion | Geanswilie |
| Hoofdmarkt | VS, Europees |
| Fcatoir | Ja |
| Materiaal | PBM |
|---|---|
| Kleur | Verscheidene |
| Certificering | Avaliable |
| Veilig | voedselkwaliteit |
| MAAT | 75*55*5cm |
| Materiaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Certificaten | ISO9001 CE |
| Applicatie | Softgelcapsule maken |
| Functie | comprimeer en vorm de capsule |
| Maat | 1200*980*850 |
| Type | Filling Equipment |
|---|---|
| Application | Liquid,Capsule |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Production capacity | 15kg/h |
| Type | Vulapparatuur |
|---|---|
| Applicatie | Vloeistof, capsule |
| After-sales service verleend | Ingenieurs beschikbaar voor het onderhoud van machines in het buitenland |
| Materiaal | 304/316L roestvrij staal |
| productiecapaciteit | 15 kg/uur |