| Material | PPE |
|---|---|
| Color | Various |
| Certificering | Avaliable |
| Safty | Food Grade |
| Size | 75*55*5cm |
| Materiaal | PBE |
|---|---|
| Kleur | Verscheidene |
| Certificering | Avaliable |
| Veilig | Voedselkwaliteit |
| Maat | 75*55*5cm |
| Materiaal | PP/ABS |
|---|---|
| Kleur | Verscheidene |
| Certificering | Avaliable |
| Veilig | Voedselkwaliteit |
| Maat | 758*608*40 mm |
| Materiaal | RVS304/316 |
|---|---|
| Maat | 100-10000L |
| Verwarming | Geanswilie |
| Platform | Geanswilie |
| Vacuümapparaat | Avalibele |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 30 Reeks/Reeksen per maand |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 30 Reeks/Reeksen per maand |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Materiaal | 304/316 |
|---|---|
| Bovenkant | Flat / Nut Lock |
| Observatiegat | Bevatten |
| Vacuüm | Bevatten |
| De ontlaadmethode | Luchtpers |
| Materiaal | 304/316 |
|---|---|
| Bovenkant | Flat / Nut Lock |
| Observatiegat | Bevatten |
| Vacuüm | Bevatten |
| De ontlaadmethode | Luchtpers |
| Materiaal | 304/316 |
|---|---|
| Bovenkant | Flat / Nut Lock |
| Observatiegat | Bevatten |
| Vacuüm | Bevatten |
| De ontlaadmethode | Luchtpers |
| Application | Capsule,paintball |
|---|---|
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Certificering | ISO CE |
| Name | softgel encapsulation machine |
| Warranty | 1 Year |