| Applicatie | Productie van softgelcapsules |
|---|---|
| Materiaal | RVS304/316 |
| hoofdstad | 100.000 capsules per uur |
| Sterven rol | 10 inch |
| Garantie | 1 jaar |
| Applicatie | Capsule, vloeistof, medisch |
|---|---|
| Type | Vulapparatuur |
| Capaciteit | 8ball/s |
| Materiaal | SS316 |
| Spanning | 380V50Hz |
| Shaping mode | Die Casting |
|---|---|
| Product material | Aluminium |
| Mould life | 250000-300000shots |
| Runner | 0-5rpm |
| Cavity | based on customer's requirement |
| Toepassing | Capsule |
|---|---|
| Certificering | CE,ISO9001 |
| Capaciteit | 15000-18000 capsules/h (8#-Ovaal |
| Sleutelwoord | De Machine van capsulesoftgel |
| Materiaal | van roestvrij staal |
| Materiaal | SS316 |
|---|---|
| Standaard | GMP |
| Type | Vulapparatuur |
| Capaciteit | 15000-21000 GRAIN/HOUR |
| Applicatie | Capsule, paintball |
| Naverkoopservice | Ingenieurs die beschikbaar zijn voor het onderhoud van machines in het buitenland |
|---|---|
| Gewicht | 1800 kg |
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | 304/316L roestvrij staal |
| Verpakkingstype | Capsule, Flessen |
| Sollicitatie | Productie van softgel capsules |
|---|---|
| Materiaal | SS304/316 |
| capaciteit | 100, 000 capsules per uur |
| Gedrukt | 10 inch |
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | SS316 |
|---|---|
| Standaard | GMP |
| Type | Vulapparatuur |
| Capaciteit | 15000-21000 GRAIN/HOUR |
| Applicatie | Capsule, paintball |
| Application | Capsule,paintball |
|---|---|
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Certificering | ISO CE |
| Name | softgel encapsulation machine |
| Warranty | 1 Year |
| Toepassing | Capsule |
|---|---|
| snelheid | 5rpm |
| Capaciteit | 15000-18000 capsules/h (8#-Ovaal |
| Sleutelwoord | De Machine van capsulesoftgel |
| Materiaal | van roestvrij staal |