| Application | Paintball Production |
|---|---|
| Type | Paintball Production Line |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Capacity | 30000/h |
| Materiaal | SS316 |
|---|---|
| Dienst | Technion beschikbaar |
| De grootte van de rollen | 80*100 mm |
| Capaciteit | 22800 capsule/h |
| certificaat | CE |
| Materiaal | SS316 |
|---|---|
| Capaciteit | 2-80000 CAPSULE/UUR |
| Technion | Beschikbaar |
| Belangrijkste markt | VS, Europees |
| Fcatoir | Ja |
| Toepassing | Capsule |
|---|---|
| snelheid | 5rpm |
| Capaciteit | 15000-18000 capsules/h (8#-Ovaal |
| Sleutelwoord | De Machine van capsulesoftgel |
| Materiaal | van roestvrij staal |
| Materiaal | SS316 |
|---|---|
| Capaciteit | 2-80000 CAPSULE/UUR |
| Technion | Geanswilie |
| Hoofdmarkt | VS, Europees |
| Fcatoir | Ja |
| Materiaal | SS316 |
|---|---|
| Capaciteit | 100.000 |
| Garantie | 1 jaar |
| Controle | PLC+touchscreen |
| Elektrisch | Seimens |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 30-90 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 30 Reeks/Reeksen per Jaar |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Applicatie | softgel vervaardigend |
|---|---|
| Type | softgel capsulemachine |
| Service na verkoop verleend | Ingenieurs beschikbaar voor het onderhoud van machines in het buitenland |
| Garantie | 1 jaar |
| Productnaam | Kleine automatische micro vis olie paintball softgel inkapselingsmachine |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 30-90 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 30 Reeks/Reeksen per Jaar |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
|---|---|
| Weight | 1800 kg |
| Warranty | 1 Year |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Condition | New |