| Material | Non Animal gel |
|---|---|
| origin | China,beijing |
| Machine Material | SS316 |
| Capacity | R&D-80000per hour |
| use | capsule like canabis oil |
| Material | Non Animal gel |
|---|---|
| name | 7 Inch Electric Encapsulator Machine For Pharmaceutical Enterprises |
| Machine Material | SS316 |
| Capacity | R&D-80000per hour |
| use | capsule like canabis oil |
| Sollicitatie | Medisch |
|---|---|
| Type | Vulmachine |
| After-sales service verleend | Ingenieurs beschikbaar voor het onderhoud van machines in het buitenland |
| Gewicht | 1300 kg |
| Verpakkingstype | Capsule |
| Type | Filling Equipment |
|---|---|
| Application | Liquid,Capsule |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Product name | softgel encapsulating machine |
| Warranty | 1 Year |
| Application | softgel manufacturing |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Dimension | 1208*2450mm |
| Application | softgel manufacturing |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Dimension | 1208*2450mm |
| Materiaal | Farmaceutische / moeilijk te oxideren machine |
|---|---|
| De grootte van de rollen | Matrijsrol Ф103 mm * 152 mm |
| Dimensie | 880X640X1900mm |
| Controlemodus | PLC+touchscreen |
| Outputtarief | 8#OV 43470 stuks/uur |
| Applicatie | Machine voor het maken van softgelcapsules |
|---|---|
| After-sales service verleend | Ingenieurs beschikbaar voor service aan machines in het buitenland, videotechnische ondersteuning, i |
| Stroom | 11 kW |
| Functie | inkapseling van softgelcapsules |
| Gebruik | Apotheek |
| Materiaal | SS316 |
|---|---|
| After-sales service verleend | Installatie in het veld |
| Gewicht | 1800 kg |
| Automatische rangschikking | automatisch |
| Gedreven type | Elektrisch |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 20-60 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 30 Reeks/Reeksen |
| Plaats van herkomst | China, Peking |