| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 30-90 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 30 Reeks/Reeksen |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Sollicitatie | Medisch |
|---|---|
| Type | Vulmachine |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Spanning | 220V/380V |
| Aangedreven type | Elektrisch |
| Material | Non Animal gel |
|---|---|
| origin | China,beijing |
| Machine Material | SS316 |
| Capacity | R&D-80000per hour |
| use | capsule like canabis oil |
| Material | Non Animal gel |
|---|---|
| origin | China,beijing |
| Machine Material | SS316 |
| Capacity | R&D-80000per hour |
| use | capsule like canabis oil |
| Material | Non Animal gel |
|---|---|
| origin | China,beijing |
| Machine Material | SS316 |
| Capacity | R&D-80000per hour |
| use | capsule like canabis oil |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 20-60 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 30 Reeks/Reeksen |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Toepassing | Capsule |
|---|---|
| Naverkoopservice | Ingenieurs die beschikbaar zijn voor het onderhoud van machines in het buitenland |
| Capaciteit | 15000-18000 capsules/h (8#-Ovaal |
| Naam | De Machine van capsulesoftgel |
| Materiaal | van roestvrij staal |
| After-sales service verleend | Ingenieurs beschikbaar voor het onderhoud van machines in het buitenland |
|---|---|
| Gewicht | 1800 kg |
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | 304/316L roestvrij staal |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Applicatie | Capsule, medisch |
|---|---|
| After-sales service verleend | Ingenieurs beschikbaar voor het onderhoud van machines in het buitenland |
| Spanning | driefasig380v |
| Materiaal | 304/316L roestvrij staal |
| Voorwaarde | nieuw |
| Toepassing | Capsule |
|---|---|
| snelheid | 5rpm |
| Capaciteit | 15000-18000 capsules/h (8#-Ovaal |
| Sleutelwoord | De Machine van capsulesoftgel |
| Materiaal | van roestvrij staal |